top of page
Kopia – Zielone i Fioletowe Dynamiczne Ramki Akcja  Przygoda Zdjęcie w tle na Facebook.png
  LEKCJE ŚPIEWU   
DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH  
 W BIAŁYMSTOKU ORAZ ONLINE 

Czujesz, że śpiewanie to część Ciebie i chciałbyś móc wyrażać się w ten sposób, ale przez ograniczenia własnego głosu do tej pory brakowało Ci jakoś odwagi i pewności siebie aby coś z tym zrobić ? 

A może jesteś rodzicem uzdolnionego dziecka, które czujesz, że ma talent,  ale przez to, że sam nie masz nic wspólnego ze śpiewaniem boisz się, że coś przeoczysz i przez ciebie nie wykorzysta swojego potencjału? 

Zrzut ekranu 2023-08-22 o 14.37.32.png
Mamy dla Ciebie dobre wieści! 
Twój głos NIE MUSI Cię ograniczać, a Twoje dziecko może (i powinno!) rozwijać swój talent z osobą, która wie jak je ukierunkować.

Każdy może nauczyć się śpiewać lekko i bezwysiłkowo - śpiewanie to UMIEJĘTNOŚĆ - a każdą umiejętność możemy rozwinąć z pomocą odpowiednich narzędzi w rękach doświadczonego nauczyciela!
    JAK MOŻEMY CI POMÓC W SONGBIRD STUDIO GŁOSU?
WSZYSTKIE OPCJE DOSTĘPNE SĄ POJEDYNCZO LUB W PAKIETACH
Kopia – Zielone i Fioletowe Dynamiczne Ramki Akcja  Przygoda Zdjęcie w tle na Facebook-2.p
Kopia – Beige Feminine Personal LinkedIn Banner-3.png
Kopia – Package Options Instagram Post (1500×1080 px)-11.png
LEKCJE 1:1 NA ŻYWO
LEKCJE 1:1 ONLINE
EGZAMINY WSTĘPNE
Potrzebujesz motywacji? Ćwicz regularnie i systematycznie dzięki lekcjom raz w tygodniu 45min lub 60min. Bierz lekcje śpiewu na żywo w Białymstoku pod okiem najlepszej, doświadczonej kadry w mieście.
Nie masz czasu na dojazdy lub w Twoim mieście nie ma dostępu do profesjonalnej nauki śpiewu? Zapisz się na lekcje online i rozwijaj swój głos bez wychodzenia z domu! 
Planujesz zdawać na studia muzyczne, aktorskie lub musical? Nasi uczniowie co roku dostają się na wymarzone kierunki! Sprawdź ofertę zajęć przygotowujących do egzaminów wstępnych!
Jeżeli sam pragniesz śpiewać, w naszym studio:

✔ nauczysz się śpiewać lekko i zdrowo, a Twój głos przestanie się łamać, 

✔ nauczysz się używać swojego głosu w taki sposób, aby mieć nad nim kontrolę i śpiewać utwory, o których marzysz od zawsze (ale do tej pory były “poza twoim zasięgiem”)

✔ pokonasz lęk, nabierzesz pewności siebie i poprawisz poczucie własnej wartości 

✔ znajdziesz przyjazną i wspierającą przestrzeń, w której będziesz mógł wreszcie zrobić coś tylko dla siebie, bez oceniania i porównywania

✔ zaaplikujesz i sprawdzisz swoje umiejętności w piosenkach oraz podczas organizowanych koncertów

Jeżeli jesteś rodzicem, w naszym studio Twoje dziecko:

✔ rozwinie swój talent wokalny i pasję oraz zostanie pokierowane w odpowiednią stronę przez doświadczoną kadrę z indywidualnym podejściem

✔ znajdzie przestrzeń, w której będzie wartościowo i kreatywnie spędzać czas wolny (mając wytchnienie od codziennych obowiązków!)

✔ nabierze pewności siebie i poprawi swoją samoocenę 

✔ nauczy się pewnie i zdrowo używać swojego głosu co przełoży się nie tylko na śpiewanie, ale na całe przyszłe życie

✔ wykorzysta zdobyte umiejętności w praktyce śpiewając piosenki i biorąc udział w konkursach i koncertach 

Być może...
Nie jesteś pewien, którą ofertę lub którego
instruktora wybrać? 
Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną
                O NAS  
Songbird Studio Głosu to szkoła muzyczna dla dorosłych i studio wokalne, które powstało w 2018r. w Białymstoku. Założone i prowadzone przez Ewę Łobaczewską - aktorkę musicalową i nauczycielkę Londyńskiej techniki Vocal Balance (techniki wokalnej stworzonej i nauczanej przez topowych nauczycieli z West Endu). W studiu prowadzimy zajęcia  dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku (dzieci młodsze niż 7 lat muszą przyjść wcześniej na przesłuchanie). Nauka śpiewu w naszym studiu odbywa się stacjonarnie w centrum Białegostoku oraz online.

Przez ostatnie 5 lat studio wykształciło już dziesiątki wokalistów, z czego wielu co roku decyduje się zawodowo związać ze śpiewaniem zdając pozytywnie egzaminy na wyższe uczelnie artystyczne. Sprawdź  naszą ofertę przygotowania do egzaminów wstępnych.

Nasze studio jest bezpiecznym miejscem do eksplorowania siebie i swojego głosu, a nasi instruktorzy poza wszechstronnym rozwojem głosu stawiają mocno na wspierającą i przyjazną atmosferę wierząc głęboko, że tylko takie warunki sprzyjają nauce śpiewu i skutecznemu rozwojowi. 

 

W połączeniu ze znajomością współczesnych technik wokalnych i wieloletnim doświadczeniem to wszystko gwarantuje doskonałe warunki dla rozwoju talentu Twojego lub Twojego dziecka! 

Package Options Instagram Post-12.png
Kopia – Package Options Instagram Post (1500×1080 px)-14.png
O nas
        A CO JEŚLI...  
Package Options Instagram Post-3.png
Package Options Instagram Post-2.png
✓ mieszkasz w małej miejscowości gdzie nauka śpiewu stacjonarnie nie wchodzi w grę, gdzie nie mas dostępu do profesjonalnych lekcji i aby kształcić swój głos musiałbyś dojeżdżać wiele kilometrów 

✓ jesteś zabiegany, chciałbyś zaoszczędzić czas i mieć dostęp do profesjonalnego kształcenia bez wychodzenia z domu 


 
Prowadzimy również lekcje śpiewu ONLINE, które są tak samo efektywne jak te na żywo - jedyne czego potrzebujesz to komputer/smartfon i internet! 
Kopia – Package Options Instagram Post (1500×1080 px).png

Planujesz zdawać na studia wokalne, aktorskie lub musical?

Sprawdź naszą ofertę zajęć wokalnych + aktorskich!

Posłuchaj co mówią o nas byli uczniowie:

       SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  

Dziękujemy za przesłanie!

Adres:
ul. Zwycięstwa 26c/2 
15-703 Białystok 

songbird@studioglosu.com
tel. 510 869 323 


Nauka śpiewu |
Zajęcia dla dzieci Białystok
 |
Szkoła muzyczna dla dorosłych |


 

W jaki sposób mogę się umówić na lekcje?

 

Na lekcje śpiewu możesz umówić mailowo pod adresem songbird@studioglosu.com lub telefonicznie 510 869 323. Na lekcje z Ewą Łobaczewską możesz umówić się poprzez kalendarz tutaj.

 

Co jeśli wykupię miesięczny pakiet zajęć i nie będę mógł być na wszystkich zajęciach ?

 

Lekcje zawsze możesz odwołać lub przełożyć na inny termin do 24 godzin przed planowanym terminem zajęć. Zajęcia odwołane terminowo wcześniej możesz przełożyć na inny dogodny termin ustalony z instruktorem. Jeśli nie zjawisz się na zajęciach bez wcześniejszego podania przyczyny lub za późno odwołasz zajęcia są traktowane jakby się odbyły. 

 

Czego mogę się spodziewać na pierwszych i kolejnych zajęciach ?

 

Na pierwszych zajęciach: 

- porozmawiamy na temat twoich wcześniejszych doświadczeń wokalnych oraz Twoich oczekiwań,

- zdiagnozujemy Twoje problemy i tendencje wokalne za pomocą ćwiczeń,

- wyznaczymy cel i jasny plan działania, który pomoże go osiągnąć
Oraz (na każdych zajęciach)

- zrobimy ćwiczenia, które będą specjalnie dobrane do Ciebie, Twoich problemów i potrzeb

- popracujemy nad wybranym utworem

 

Czy mam się jakoś specjalnie przygotować do pierwszej lekcji? 

 

Na pierwszej lekcji być może jedynie zdiagnozujemy Twoje problemy, wyznaczymy cele i zrobimy sprecyzowaną serię ćwiczeń. Na wszelki wypadek przygotuj już jednak utwór nad którym chciałbyś/chciałabyś popracować. Upewnij się, że znasz dobrze melodię, a tekst wydrukuj na kartce tak abyś nie musiał czytać go z telefonu. Jeśli posiadasz nuty do utworu  przynieś je ze sobą, lub wyślij wcześniej na maila.

 

Jak wygląda nauka śpiewu online i jak się do niej przygotować? 

 

Nauka śpiewu online odbywa się na FaceTime lub Zoom. O tym jak szczegółowo przygotować się do lekcji online możesz przeczytać tutaj.  Nie martw się, nie potrzebujesz niczego szczególnego, a nauka śpiewu online jest tak samo efektywna jak ta na żywo.

 

Czy w każdej chwili mogę zrezygnować? 

Zapisując się na zajęcia pakietowe zobowiązujesz się na minimum 3 miesiące, ale po tym czasie możesz zrezygnować w dowolnej chwili! 

 

Kiedy mam opłacać lekcje? 

Lekcje w pakiecie miesięcznym muszą być opłacone zawsze na początku miesiąca z góry (przed pierwszą lekcją w miesiącu). Pojedyncze zajęcia muszą być opłacone maksymalnie 48h od dokonania rezerwacji. Szczegółowe informacje dotyczące płatności otrzymasz po potwierdzeniu terminu zajęć. 

bottom of page