top of page

KOGO UCZY:
min. średniozaawansowanych wokalistów powyżej 14 r..ż

STYL:
musical, przygotowanie do egzaminów wstępnych, praca nad akcentem brytyjskim lub amerykańskim

 

VHFA badge.jpg

Dyplomowana aktorka scen muzycznych - przez lata brała udział w wielu produkcjach musicalowych w Polsce, kreując główne role w musicalach, takich jak "Jekyll&Hyde", "Doktor Żywago", "Dźwięki Muzyki", "Nine", "Mała Syrenka".

Laureatkach najważniejszej śląskiej nagrody teatralnej "Złotej Maski" za najlepszą rolę wokalno-aktorską (rolę Marii w musicalu "Dźwięki Muzyki")

Zaśpiewała dziesiątki koncertów i widowisk muzycznych w towarzyszeniu zespołów i orkiestr symfonicznych z całego kraju. 

 

Ukończyła roczny kurs w Londynie i została certyfikowanym nauczycielem Vocal Balance - techniki wokalnej stworzonej i nauczanej przez topowych nauczycieli śpiewu z West Endu. Jest certyfikowanym Vocal Health First Aider ("specjalistą od wokalnej pierwszej pomocy", certyfikat uznany przez brytyjski CPD Certification Service). Ukończyła również Estill Voice Training Level 1 i Level 2 (Figury wokalne i jakości głosu), obecnie przygotowuje się do certyfikacji EFP (Estill Figure Proficiency)

Od ponad 8 lat pomaga artystom uzyskać głos o jakim marzą i spełniać marzenia o profesjonalnej karierze scenicznej. Prowadzi zajęcia stacjonarnie i online z ludźmi z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwajcarii, Rumunii i innych.  Regularnie szkoli się w Londynie, uczy również stacjonarnie w "The Bluthner Pianos" w samym sercu Londynu. Pomaga w przygotowaniach do egzaminów wstępnych, castingów,  przygotowuje z aktorami partie wokalne do musicali oraz pomaga w przygotowaniach do castingów i przesłuchań. 

KOGO UCZY:
maturzyści, młodzież i dorośli pow. 15r. ż, 

STYL:
aktorstwo - przygotowanie do egzaminów wstępnych

 

KOGO UCZY:
dzieci i młodzież od 6r. ż. 

STYL:
śpiew rozrywkowy, musical, przygotowanie do egzaminów wstępnych

 

Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego, kierunku wokalistyka (licencjat), specjalności musical na Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie śpiewu prof. Dr hab. Ryszarda Minkiewicza oraz asystentki mgr Karoliny Arczewskiej-Wincenciak. Aktualnie studentka studiów magisterskich na tym samym kierunku. Występuje  w spektaklach teatralnych takich jak: „Experyment”, „Tak jak wszystkie śmiałe dziewczyny” w reż. Piotra Jankowskiego, musicalu „Mała Syrenka” w reż. Jana Bzdawki w Mazowieckim Teatrze Muzycznych im. Jana Kiepury czy „Last Dance (w oparach absurdu), czyli sylwester roku pańskiego tego czy owego” w reż. Michała Jarosa. 

Od 2018 roku dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem prowadząc zajęcia wokalne oraz aktorskie. Współpracuje z Songbird Studio Głosu od 2018r. prowadząc warsztaty i zajęcia wokalne. 

KOGO UCZĘ:
dzieci, młodzież i dorosłych 

STYL:
śpiew rozrywkowy, musical

 

KOGO UCZĘ:
min. średniozaawansowanych wokalistów powyżej 14 r..ż

STYL:
musical, przygotowanie do egzaminów wstępnych

 

bottom of page